Now loading.
Please wait.

Menu

Консультації та оформлення замовлень - за телефоном: +38 (044) 383 88 74

Конвектори Verano - Сучасне опалення конвекційного типу


Тихі конвектори з вентилятором

Нові підлогові конвектори з вентилятором є ідеальними для приміщень зі збільшеними вимогами до шуму, в яких звуковий комфорт клієнта є найважливішим критерієм. Ми використовували нову модель вентилятора, а також модифікували конструкцію всередині корпусу конвектора. Це призвело до покращення роботи конвектора та зменшення рівня шуму. Конвектори VKN5 глибиною 10 см характеризуються зменшеним рівнем шуму, порівняно з іншими нашими моделями, які можна порівняти за потужністю теплових даних.


Внутрішньопідлогові конвектори

Корисність, яку здатні принести внутрішньопідлогові конвектори Verano, очевидно. Серед переваг таких батарей вважають створення ідеального теплового комфорту та економію витрат енергії, яка пояснюється малим об'ємом теплоносія та зниженою інерцією тепла. За допомогою конвектора створюється відповідна температура всередині приміщення та попереджається поява конденсату на поверхні скла. Такий ефект забезпечує теплова завіса, яка з'являється внаслідок роботи приладу. Як конвектори, що працюють за принципом природної конвекції, так і обігрівачі з примусовою конвекцією оснащені відмінними ґратами та обрамленням. Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент грат та декоративних обрамлень на будь-який смак.Конвектори-кондиціонери внутрішньопідлогові

Архітектурні рішення сучасності передбачають стильні скляні фасади. Опалення таких приміщень стало викликом для людей, які створюють опалювальні прилади та пристрої для вентиляції. Конвектори-кондиціонери від бренду Verano допоможуть підтримувати відмінний тепловий режим, незалежно від пори року. Проблему обігріву будинків зі скляними фасадами повністю вирішено. За своєю конструкцією конвектори-кондиціонери діляться на 2-х трубні та 4-х трубні. Стандартний комплект передбачає наявність решітки з алюмінію, оригінальне обрамлення та набір вентилів. Такі прилади – це оригінальне поєднання унікального дизайну з чудовою тепло- та холодовіддачею. Кожен із приладів даного типу виготовлений відповідно до європейської норми EN 16430.Обігрівачі конвекторного типу

Для настінних та підлогових конвекторів Верано, які працюють за допомогою природної конвекції, характерна здатність давати достатню кількість теплової енергії. При цьому корпус зберігається у прохолодному стані, що робить використання конвектора безпечним та зручним. Компанія випускає конвектори двох різновидів: елегантний та ефект.ний «Стандарт» і сміливі, сучасні прилади «Калієнте». Фарбування конвекторів виконується в рамках широкої палітри РАЛ.


Підігрівальна лава «КОМОДО»

Лавка «КОМОДО» з ефектом підігріву – це різновид конвектора для підлоги, який має спеціальний запроектований корпус. Фарбування корпусу здійснюється за допомогою порошкового типу фарби, що робить конвектор стильним і елегантним. Корпус виготовлений із металу. Він гранично стійкий та відрізняється солідністю конструкції. Стінки з боків приладу створені на основі скла, що пройшов спеціальне загартовування. Сидіння представлене у лакованому вигляді та виготовляється з дуба. Такий пристрій досить комфортний і по-своєму неповторний. Технологія тепловіддачі лави, що підігріває, схожа на технологію в інших конвекторах. Вона передбачає низьку температуру корпусу при відмінній здатності до обігріву. Лава гранично корисна та зручна у використанні.


Всі обігрівачі