Now loading.
Please wait.

Menu

Внутріпольні конвектори Verano VK15

HomeВнутріпольні конвектори Verano VK15
HomeВнутріпольні конвектори Verano VK15

Консультації та оформлення замовлень - за телефоном: +38 (044) 383 88 74

Конвекційний внутрішньопідлоговий конвектор Verano konwektor

СТАНДАРТНЕ обладнання:

 • Ванна (корпус), виготовлена ​​із сталі з покриттям цинк-магній методом гарячого занурення, стандартно покрита порошковою фарбою чорного кольору RAL 9005,
 • Медно-алюмінієвий теплообмінник з повітровідвідником,
 • Розділяюча перегородка (для обігрівачів глибиною H ≥140 мм),
 • Водяні з'єднувальні патрубки 2x Внутрішнє різьблення ¾˝,
 • Кріпильні якорі,
 • Вирівнюючі консолі,
 • Захистний кожух приєднувальної камери.

Базові розміри

Висота каналу: 75,90, 110, 140, 250, 350, 540 мм
Ширина каналу: 200, 250, 290, 380 мм
Довжина каналу (Lk): 800÷4000 мм< /p>

Існує можливість виконання ванни нестандартної довжини (NS).

Внутрішньопідлоговий конвектор VK15

У приміщеннях зі заскленими стінами, чудовим джерелом тепла є внутрішньопідлоговий конвектор без вентилятора Verano-konwektor VK15. Він з успіхом застосовується як для опалення елегантних, так і просторих приміщень у приватному будівництві (квартири та будинки). У будівництві багатоповерхових будівель, автомобільних салонів, виставкових залів. Внутрішньопідлоговий конвектор Verano використовуємо скрізь, де ми хочемо забезпечити оптимальну температуру, зберегти характер та естетику інтер'єру, а також функціональність приміщення.

Це дуже непомітний спосіб опалення приміщення, так як нагрівач спроектований таким чином, щоб єдиним видимим елементом була естетична решітка, вбудована в підлогу. Теплообмінник розташований у каналі та практично непомітний. Внутрішньопідлогові конвектори VK15 рекомендується розміщувати вздовж зовнішніх засклених стін, дверей на терасу, широких вікон і т.д. Найкраще, якщо довжина внутрішньопідлогового конвектора дорівнює або перевищує засклену площу. Його можна також помістити вздовж внутрішніх стін та у кутах.

внутрішньопідлоговий конвектор

Внутрішньопідлогові конвектори рекомендується розміщувати вздовж зовнішніх засклених стін (тобто дверей на терасу, широких вікон тощо).

Внутрипідлоговий конвектор
Внутрипідлоговий конвектор
Внутрішньопідлогове опалення
Внутрішньопідлогове опалення нагрівач
Внутрішньопідлогове опалення
Внутрішньопідлогове опалення

Внутрішньопідлоговий конвектор, розташований біля скління, створює повітряну завісу, яка розділяє тепле та холодне повітря, а також не допускає «вливання» холоду на підлогу, зводячи до мінімуму втрати тепла та підвищуючи ефективність усієї опалювальної системи.

Кутовий конвектор

Кутовий внутрішньопідлоговий конвектор

Радіальний конвектор

Конвектор внутрішньопідлоговий радіальний

Конвектор внутрішньопідлоговий радіальний

Переваги внутрішньопідлогових конвекторів

Економічність

Завдяки дуже малому об'єму води, чудовій теплопровідності матеріалів, застосованих для конструкції теплообмінника, та малій тепловій інерції, конвекторні обігрівачі є виключно енергозберігаючими.

Внутрішньопідлогові конвектори Verano чудово працюють з будь-яким типом регулювання, що також впливає на зменшення витрат на опалення.

Функціональність

Внутрішньопідлоговий конвектор – це чудовий і малопомітний спосіб подачі тепла в просторі елегантні приміщення з великими майданами. Єдиним видимим елементом є елегантні грати, вбудовані в підлогу, під якою в каналі розташований нагрівальний елемент.

Ріші можна легко демонтувати, що дає можливість швидко очистити канал.

Комфорт

Внутрішньопідлогові конвектори найшвидше обігрівачів реагують на потребу в теплі, що змінюється в приміщенні, завдяки чому в опалювальному приміщенні не відбувається перегріву.

Внутрішньопідлогові конвектори розташовані вздовж зовнішніх будівельних стін, створюють повітряну завісу, яка розділяє тепле та холодне повітря і не допускає «вливання» холоду на підлогу.

Застосування внутрішньопідлогових конвекторів дозволяє виключити явище конденсації водяної пари на заскленій площі стіни. Передача тепла шляхом конвекції забезпечує рівномірний розподіл температури в приміщенні, що обігрівається, і природну циркуляцію повітря.

Міцність

Висока якість матеріалів, з яких виготовлений теплообмінник (мідь-алюміній), забезпечує стійкість до корозії та низьку чутливість до якості котлової води.

Завдяки застосуванню листового металу з покриттям цинк-магній методом гарячого занурення, конвектори мають підвищену стійкість до корозії.

Внутрипідлогові конвекційні конвектори

Основлення конвектора

СТАНДАРТНЕ обладнання:

 • ванна (корпус), виготовлена ​​із сталі з покриттям цинк-магній методом гарячого занурення,
  стандартно покрита порошковою фарбою чорного кольору RAL 9005,
 • мідно-алюмінієвий теплообмінник з повітровідвідником,
 • розділювальна перегородка (для обігрівачів глибиною H ≥140 мм),
 • консолі, що вирівнюють,
 • захисний кожух приєднувальної камери.
 • водяні з'єднувальні патрубки 2x Внутрішнє різьблення ¾",
 • кріпильні та кріпильні якорі.

ДОДАТКОВЕ обладнання:

 • ванна (корпус) покрита порошковою фарбою будь-якого кольору з палітри RAL,
 • монтажна кришка, що захищає від пошкоджень під час транспортування та монтажу
 • обрамлення навколо ванни конвектора тип L або F, виготовлене з натурального алюмінію,
  забарвлене порошком RAL, анодованого алюмінію або з імітацією дерева,
 • решітка, що прикриває обігрівач

Конструкція конвектора

Конструкція внутрішньопідлогового конвектора

Розміри конвекторів

Внутрішньопідлоговий конвектор Verano konwektor® виготовляється шириною: 200, 250, 290 і 380 мм. Теплообмінник може бути розташований уздовж стінки каналу (внутріпольний конвектор Верано глибиною 350 і 540 мм) або центрально (конвектор внутрішньопідлоговий Верано глибиною 75, 90, 110, 140 і 250 мм). У другому варіанті повітря всмоктується з обох боків нагрівального елемента. Ширина конвектора обумовлюється шириною теплообмінника та шириною зони всмоктування повітря.

Глибина каналів конвектора Verano складає: 75, 90, 110, 140, 250, 350 і 540 мм. Довжина внутрішньопідлогових конвекторів Verano становить від 800 до 4000 мм. Теплообмінник коротший на 30 см загальної довжини каналу. Внутрішньопідлогові конвектори нагрівачі оснащені приєднувальними патрубками ¾".

Існує можливість виготовлення внутрішньопідлогового конвектора типу VK15 нестандартної довжини (NS).

Технічні дані

Сертифікат випробувань тиском

Найновіші результати випробувань, що проходили відповідно до норми EN 442-1, показали, що допустимий робочий тиск для конвекторів Verano konwektor становить 1,0 МПа (10 атмосфер). Результати випробувань в Інституті Акредитації в Празі показали також, що конвектори Verano konwektor можуть працювати також при пробному тиску відповідному 1,7 МПа (17 атмосфер). Зважаючи на дуже високий тиск, на якому випробовувалися конвектори Verano konwektor, ці прилади можуть використовуватись у всіх типах опалювальних систем. Сертифікати обігрівачів »