Now loading.
Please wait.

Menu

Переваги конвектора

HomeПереваги конвектора
HomeПереваги конвектора

Консультації та оформлення замовлень - за телефоном: +38 (044) 383 88 74

Переваги конвектора

dostoinstva konvektora verano

Економічність

Малий об'єм теплоносія та чудова теплопровідність матеріалів, застосованих для конструкції теплообмінника, забезпечують швидке нагрівання конвекторів Verano. Система центрального опалення з використанням конвекторів з мідно-алюмінієвим нагрівальним елементом досягає повного коефіцієнта корисної дії втричі швидше, ніж у разі застосування установки з радіаторними обігрівачами або при площинному опаленні.

Установка з конвекторами Verano завдяки малій тепловій інерції, з блискавичною швидкістю реагує на кожну зміну температури. Виняткове енергозбереження конвекторних обігрівачів пов'язане з дуже малим об'ємом води та невеликою масою. Сучасні газові конденсаційні або масляні котли, теплові насоси або термостати з головками, якими оснащені конвектори, дозволяють додатково зменшити витрати на опалення.

Конвектори Verano можуть працювати з будь-яким типом регулювання, що також впливає на зменшення витрат, пов'язаних із опаленням.

Внутрішньопідлогові конвектори з вентилятором та конвектори-кондиціонери оснащені сучасними, тихими та енергозберігаючими вентиляторами DC з двигуном EC.

Комфорт

Передача тепла шляхом конвекції забезпечує рівномірний розподіл температури в опалювальному приміщенні та природну циркуляцію повітря.

Конвекційний рух повітряних мас впливає на їх однорідність (виключення зон повітря, що містять CO2).

Завдяки застосуванню відповідних регулюючих клапанів та термостатів, швидко досягається бажана температура в приміщенні, створюючи при цьому належний тепловий комфорт та сприятливий для здоров'я мікроклімат.

Обігрівачі Verano є одними з небагатьох конвекторних обігрівачів на нашому ринку, які характеризуються тихою роботою.

Міцність

Висока якість матеріалів, з яких виготовлений теплообмінник (мідь-алюміній), забезпечує стійкість до корозії та низьку чутливість до якості котлової води.

Завдяки застосуванню листового металу з гарячим нанесенням покриття цинк-магній (матеріалу, що уповільнює виникнення так званої білої корозії), конвектори Verano мають підвищену стійкість до корозії.

Надійність

Конвектори Verano характеризуються тихою та безвідмовною роботою. Матеріали, що застосовуються для конструкції теплообмінників конвекторів Verano, мають хорошу теплопровідність: коефіцієнт теплопровідності алюмінію становить 204 Вт/(м2·K), міді 384 Вт/(м2·K ).

Конвектори Verano мають велику площу теплового обміну. Конвекторні обігрівачі найшвидше обігрівачів реагують на мінливі потреби приміщення в теплі, завдяки чому в опалювальному приміщенні не виникають явища перегріву або недогріву.

Функціональність

Висока естетика конвектора Verano робить його декоративним елементом, а багата кольорова гама та можливість вбудовування дозволяють створити будь-який інтер'єр.

Конвектори можуть поєднуватись з приміщенням таким чином, що є прихованим джерелом тепла (наприклад, внутрішньопідлогові конвектори, конвектори-кондиціонери) або можуть висуватися на перший план (наприклад, декоративні конвектори), створюючи необмежені можливості для дизайнерів інтер'єру.

Конвектори Verano у додатковому оснащенні можуть мати освітлення, створюючи клімат, що відповідає індивідуальним потребам клієнтів.

Стійкість до корозії

Конструкція конвектора Verano виключає контакт алюмінію та міді через воду (вода протікає лише через мідний змійовик). Конвектори Verano малочутливі до якості водопровідної та котлової води та не вимагають антикорозійного захисту. Стійкість цього конвектора до корозії забезпечується благородними матеріалами, які застосовуються для виготовлення теплообмінника (мідний змійовик).