Now loading.
Please wait.

Menu

Підбір та експлуатація

HomeПідбір та експлуатація
HomeПідбір та експлуатація

Консультації та оформлення замовлень - за телефоном: +38 (044) 383 88 74

Підбір та експлуатація

Завершальним елементом внутрішньопідлогового конвектора є елегантні грати. Дерев'яні ґрати можуть виготовлятися виключно із сирої деревини. Для захисту решітки, виготовленої з дерева, слід застосувати моріння та лакування.

Алюмінієві грати можуть бути виготовлені з натурального алюмінію з порошковим забарвленням у будь-який колір із палітри RAL, анодовані або з імітацією дерева. Грати, виготовлені з нержавіючої сталі, доступні виключно в поздовжньому варіанті.

Експлуатуючи внутрішньопідлоговий конвектор під час опалювального сезону, не можна закривати його, наприклад, килимом або ставити на решітку будь-які меблі. Істотним фактором є підтримання належної чистоти усередині ванни.

Грати стійкі до тиску та зносу при малій інтенсивності пішохідного руху. Тому не можна встановлювати канали в місцях, де передбачається жвавий рух.

Внутрішньопідлогові конвектори Verano необхідно чистити щорічно, у найкращому разі перед опалювальним сезоном. Конвектори треба очищати від пилу, який сідає в каналі та на теплообміннику.