Now loading.
Please wait.

Menu

Запитання та відповіді

HomeЗапитання та відповіді
HomeЗапитання та відповіді

Консультації та оформлення замовлень - за телефоном: +38 (044) 383 88 74

Рекомендується, щоб відстань вбудованого обігрівача Verano-konwektor від заскленої зовнішньої поверхні становила 20÷30 см.

Регулювання роботи вбудованого обігрівача (VP) здійснюється шляхом застосовуваних скрізь термостатичних вентилів зі спеціальними термостатичними головками. Вентиль термостатичний необхідно змонтувати на нагрівальному елементі в каналі, а термостатичну голівку – на стіні в опалювальному приміщенні. Вентиль та головка з'єднуються за допомогою капіляра, який необхідно провести на стіні усередині пластикової трубки.

Капіляри доступні з довжиною 2 м, 5 м, а також 8 м.

Внутрішньопідлоговий конвектор з вентилятором (VKN5) слід монтувати так, щоб вентилятор розташовувався з боку скління, в той же час внутрішньопідлогові конвектори-кондиціонери 2- та 4-х трубні (CVK2, CVK4) монтуються так, щоб вентилятор знаходився з боку приміщення.

Не можна монтувати термостатичну голівку на вентилі у каналі, т.к. такий спосіб монтажу перешкоджає досягненню правильного регулювання (вимірювання температури не буде коректним), у кому буде утруднений доступ до неї.

Стандартним комплектом канального обігрівача (VP) є:

  • корпус (ванна) обігрівача,
  • теплообмінник (нагрівальний елемент),
  • повітря,
  • підставка теплообмінника,
  • розділяюча перегородка.

Грати, що покривають канальний обігрівач, термостатичний вентиль, а також термостатична головка не входять до складу стандартного комплекту канальних обігрівачів тип VP.

Так, існує можливість виготовлення обігрівачів за індивідуальним замовленням (наприклад нестандартного розміру).

Так, така можливість є.

  • Настінні обігрівачі висотою 23 тип: Clasic, Vapor 22, також Grande 23 см можуть бути виготовлені у версії підлогової.
  • Усі підлогові обігрівачі доступні у версії настінної.

Різниця між обігрівачем типу Clasic і Quatro полягає в тому, що обігрівач типу Quatro при збереженні тих же розмірів корпусу, що і в обігрівачі Clasic має велику теплову продуктивність. Це відбувається через застосування подвійного нагрівального елемента.

Обігрівач канальний (VP) у випадку, де головним джерелом тепловтрат у приміщенні є вікна, монтується таким чином, щоб теплообмінник розташовувався з боку приміщення.

У приміщеннях, де локалізовано як мінімум два канальні обігрівачі (VP), необхідно змонтувати на них вентилі RAC прямі з приводом TWA. Зазначені вище вентилі потрібно підключити до керуючого пристрою TP 5000. Підключення вентилів до керування повинно бути проведене за допомогою кабелю двожильного відповідно до електричної схеми. Приводи необхідно підключити паралельно.

Рекомендується, щоб довжина вбудовуваного обігрівача (VP) дорівнювала або більше довжини заскленої (прозорої) поверхні.