Now loading.
Please wait.

Menu

Європейська директива

HomeЄвропейська директива
HomeЄвропейська директива

Консультації та оформлення замовлень - за телефоном: +38 (044) 383 88 74

Європейська директива

Обігрівачі Verano konwektor® згідно з новою Європейською директивою

Методологію розрахунку показників енергетичної характеристики будівель регулює Європейська директива 2002/91/ЄС. Ця директива передбачає впровадження енергетичного стандарту та сертифікацію будівлі, а також визначення її енергетичного класу.

Вимоги, викладені в директиві, стосуватимуться нових побудованих, зданих в оренду, будинків і квартир, що продаються, будівель, що пройшли фундаментальну модернізацію, а також багатоквартирних будинків і громадських будівель. Відповідно до рекомендації європейської директиви, у моменті подання заяви на отримання дозволу на будівництво, продаж або здачі в оренду будівлі виникне необхідність надання енергетичного сертифікату цієї будівлі. Цей сертифікат повинен визначати ефективність будівлі з точки зору використання енергії та моніторинг внутрішнього клімату.

Безперечно, якість будівель зросте, коли ефективність опалювальної системи збільшиться, і, як наслідок, знизяться експлуатаційні витрати будівлі.

Енергозберігаючі опалювальні системи повинні характеризуватись ефективними приймачами теплової енергії, малою масою носія енергії, а також можливістю їх місцевого регулювання. Сучасні установки ц. повинні бути виконані з використанням обігрівачів із зменшеною тепловою інертністю та водяною ємністю, які характеризуються швидкою реакцією на зміну умов роботи та забезпечують швидкий запуск установки.

Такими обігрівачами є обігрівачі Verano konwektor® VERANO.