Now loading.
Please wait.

Menu

Думаємо екологічно

HomeДумаємо екологічно
HomeДумаємо екологічно

Консультації та оформлення замовлень - за телефоном: +38 (044) 383 88 74

Думаємо екологічно

myslimy ekologicznie

Ми є фірмою, дружньою довкіллю, т.к. ми дбаємо про екологію у процесі виробництва. Основна мета нашої компанії полягає у зайнятті лідируючої позиції на інноваційному ринку опалення приміщень. Економія обігріву за допомогою нашої системи підтверджена науковими дослідженнями та дозволяє до 20 % зменшити витрати енергії, необхідної для опалення. Завдяки цьому ми впливаємо на захист навколишнього середовища та викиди газів, що викликають парниковий ефект. Ми дотримуємося найсуворіших екологічних стандартів як на етапі виробництва, так і при подальшому використанні конвекторів. Технології та обладнання, які ми використовуємо, відповідають низці вимог, зазначених у ст. 143 Закону від 27 квітня 2001 р. Про охорону навколишнього середовища (Dz. U. No. 62, poz.627).

БЕЗВІДХІДНЕ АБО МАЛОВІДХІДНЕ ВИРОБНИЦТВО (ТЕХНОЛОГІЯ)

Більшість окремих елементів корпусу конвекторів було розроблено таким чином, щоб кількість відходів, що утворюються, була практично дорівнює нулю. Подібний принцип використаний для обробки алюмінієвих елементів теплообмінника. Єдиним елементом відходів, що виникають у процесі виробництва ламелів, є відходи 10мм у діаметрі (приклад: при виробництві ламелів з площею 166,53 см2 утворюються відходи у кількості 1,57 см2, що становить 0,94%).

ВИКОРИСТАННЯ ЕКОЛОГІЧНО-ЧИСТОЇ СИРОВИНИ В ПРОЦЕСІ ВИРОБНИЦТВА

При виробництві конвекторів використовуються листи сталі з незначними жировими слідами, що дозволяє відмовитися від застосування ванни для знежирення та фосфатування залізом, тобто. від процесів, які негативно впливають на довкілля. Наступним прикладом є порошкова епоксидно-поліефірна фарба, яка використовується при фарбуванні конвекторів. Ця фарба є екологічно чистим продуктом і не містить органічних розчинників, а під час її нанесення не звільняються шкідливі речовини.

СУЧАСНА ТА ЕКОЛОГІЧНА ПОРОШКОВА ФАРБОВА КАМЕРА

Ми використовуємо найбільш екологічно чистий процес нанесення покриття порошковою фарбою елементів. Порошкове забарвлення – це технологія, яка безпечна для навколишнього середовища, оскільки використовувані матеріали не містять летких речовин (розчинників). Покриття оцинкованих елементів порошковою фарбою відбувається в фарбувальній камері, в якій фарбу, що не осіла, витягують повторно за допомогою використання фільтруючої системи, в результаті чого використання фарби знаходиться в межах 99%.